Apartamenty


Apartament Nr 4

Cena od 200 PLN

łazienka: tak, aneks tak,

Apartament Nr. 4   Jednopokojowy apartament na I piętrze przygotowany z myślą o 2-4 osobach. W apartamencie znajdą Państwo w pełni wyposażony aneks kuchenny, stolik kawowy, telewizor LCD 40", łoże małżeńskie oraz sofę.  Z apartamentu wyjście na prywatny zadaszony balkon ze stolikiem i fotelami.

więcej


Apartament Nr 5

Cena od 200 PLN

łazienka: tak, aneks tak,

  Apartament Nr. 5   Dwupokojowy apartament na I piętrze praktycznie i nowocześnie urządzony z myślą o 2-4 osobach. W apartamencie znajdą Państwo w pełni wyposażony aneks kuchenny. W salonie wygodna sofa, stolik kawowy i telewizor LCD 40". Sypialnia z wygodnym łożem małżeńskim. Z apartamentu wyjście na prywatny zadaszony balkon ze stolikiem i fotelami.

więcej


Apartament Nr 6

Cena od 200 PLN

łazienka: tak, aneks tak,

  Apartament Nr. 6   Dwupokojowy apartament na II piętrze praktycznie i nowocześnie urządzony z myślą o 2-4 osobach. W apartamencie znajdą Państwo w pełni wyposażony aneks kuchenny. W salonie wygodna sofa, stolik kawowy i telewizor LCD 40". Sypialnia z wygodnym łożem małżeńskim. Z apartamentu wyjście na duży prywatny zadaszony balkon ze stolikiem i fotelami.

więcej


Apartament Nr 7

Cena od 200 PLN

łazienka: tak, aneks tak,

Apartament Nr. 7   Jednopokojowy apartament na II piętrze przygotowany z myślą o 2-4 osobach. W apartamencie znajdą Państwo w pełni wyposażony aneks kuchenny, stolik kawowy, telewizor LCD 40", łoże małżeńskie oraz sofę.  Z apartamentu wyjście na duży prywatny zadaszony balkon ze stolikiem i fotelami.

więcej


Apartament Nr 8

Cena od 200 PLN

łazienka: tak, aneks tak,

  Apartament Nr. 8 Dwupokojowy apartament na II piętrze praktycznie i nowocześnie urządzony z myślą o 2-4 osobach. W apartamencie znajdą Państwo w pełni wyposażony aneks kuchenny. W salonie wygodna sofa, stolik kawowy i telewizor LCD 40". Sypialnia z wygodnym łożem małżeńskim. Apartament bez balkonu.

więcej